Kvačkan trak – COCOA

15.00 

Trgovina:  Lela
0 od 5

Popestri svoj vsakdan z nežnim, toplim in udobnim kvačkanim trakcem za lase Cocoa. Izdelan je iz mehke preje, ki lepo objame glavo brez tiščanja. Rjava barva prinaša naraven, umirjen videz, ki se zlahka kombinira z različnimi oblačili in stili. Kvačkana tekstura daje trakcu pridih ročne elegance ter poskrbi, da je vsak izdelek popolnoma unikaten.

Lastnosti:

  • Material: mehka, prijetna preja
  • Barva: rjava
  • Ročno kvačkano – vsak kos je edinstven
  • Udoben, raztegljiv in nežen do las
  • Primeren za vsakodnevno nošenje

Zakaj ga boš oboževala:

Ker združuje toplino ročnega dela, udobje in klasično eleganco rjave barve. Cocoa je popoln trakec, ki ga z veseljem nosiš vsak dan.

  Pošljite vprašanje ustvarjalcu
Izdelek bo odposlan 1-2 delovna dneva

Opis

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Kvačkan trak – COCOA”

Politika pošiljanja

Unikatni izdelki, ki so na zalogi so odposlani v 1-2 delovnih dneh, to je vidno pri vsakem posameznem izdelku. Izdelki, kateri se izdelujejo po naročilu pa so predvidoma odposlani v 1-2 tednih, prav tako označeno pri vsakem izdelku.

Vkolikor imate posebne želje, nam prosim zapišite ob naročilu ali pa pošljite povpraševanje ali email na valerija.erjavec@gmail.com

Izdelke pošljemo po prejemu plačila na naš TRR ali v primeru plačila s kartico.

Politika vračil

Izdelke lahko vrnete v roku 14 dni od prevzema pošiljke (razen za personalizirane izdelke, ki so izvzeti iz možnosti vračila). 

Vrnjeni izdelki morajo biti v prvotnem stanju, brez znakov uporabe, v originalni embalaži. 

Po prejemu vrnjenih izdelkov, vam kupnino vrnemo na vaš račun. 

Stroški poštnine vračanja izdelkov in drugi morebitni stroški so na račun kupca. 

Politika preklica/vračila/zamenjave

Naročilo lahko prekličete v roku 24 ur po oddaji naročila. 

splošne poizvedbe

Povpraševanja še ni.